Naše firma vám již řadu let nabízí komplexní služby nejen v oblasti autodopravy a zemních prací. Kompletní nabídku najdete níže, nezapomeňte si prohlédnout naše reference a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše služby nabízíme v okolí měst: Sadská, Poděbrady, Nymburk či Kolín, ale i ve vzdálenějších lokalích.

Rádi vám dotazy zodpovíme a přijmeme případnou zakázkou. Nabízené služby děláme profesionálně a v souladu s platnými vyhláškami a zákony.

Zemní práce

Provádíme veškeré výkopové práce převážně ve Středočeském kraji. Mezi naše hlavní služby v oblasti výkopových prací patří jak bagrování inženýrských sítí pro komerční účely, výkopů základových pásů pro komerční i soukromé budovy, tak i drobné zemní práce pro soukromé osoby.

Překážkou pro nás nejsou ani práce ve složitém terénu. Techniku, kterou disponujeme si můžete prohlédnout v části „stroje“.

Demolice a nakládání s odpady

Mezi naše další služby, kterými se zabýváme patří demolice a nakládání s odpady (vyjma nebezpečných). Potřebujete srovnat starý dům, průmyslovou halu, nebo jiný objekt se zemí? Jakoukoli stavbu efektivně zdemolujeme a její zbytky samozřejmě náležitě odklidíme v souladu s platnou vyhláškou Nakládání s odpady pod číslem povolení IČZ: CZS02282.

Naší výhodou je schopnost kompletní demolice, odvozu vzniklé suti a následných zemních prací pro nový objekt, nebo jen srovnání terénu.

Autodoprava

Mimo klasické autodopravy nabízíme také přepravu různé techniky až do tonáže 14t, přepravujeme jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby. Naše firma přepravuje i sypký materiál do hmotnosti 27t. Ve vozovém parku máme i vozidla 4x4, která jsou vhodná do špatného terénu, takže nic pro nás není překážkou.

Prodej štěrku a písku

Další službou, kterou vám jsme schopni nabídnout je prodej štěrku a písku všech frakcí a také tříděné zeminy včetně nabídky přepravy na místo vaší potřeby, a to až do hmotnosti 27t i do špatně přístupného terénu díky našim vozidlům 4x4.

Odvoz kontejnerů a suti

Pokud se rozhodnete nevyužít našich demoličních služeb, rádi vám přistavíme k dispozici kontejner na jakékoli odpady a suti (vyjma nebezpečných), které odvezeme k následné likvidaci a uložení.

Dále zajišťujeme odvoz směsného komunálního odpadu. Nedílnou součástí je povolení Nakládání s odpady, které provozujeme na základě povolení IČZ: CZS02282.

Proč výkopové, demoliční a další práce od nás?
Máme více než 25 let zkušeností
Vlastní strojový park
Naše služby využívají jednotlivci, firmy i obce a města
Máme povolení nakládat s odpady (mimo nebezpečených)
Vždy držíme dohody a domluvené termíny
Co děláme nás opravdu baví
Kontaktujte nás
© 2019 DESYMA PLUS s.r.o. - Všechna práva vyhrazena | Ochrana os. údajů | Cookies | Nastavení cookies | WebSite by: IT Products s.r.o.